Unicorn Tablet Kılıfı İle Tanışın

İster televizyon izlerken ister müzik dinlerken veya online oyun oynarken tabletiniz eğlencelerle dolu bir dünyayı size getirir. Dragon karakterli tablet kılıfınız tabletinizi en rahat şekilde kullanmanızı sağlar.

 

Eğlenceli Karakter Tasarımı

Dragon karakterli tablet kılıfınız hep sizin yanınızda.

 

Tam Koruma

Kılıfın yumuşak kapağı tabletinizi darbelere ve çiziklere karşı korurken lastik şerit içeride güvenli bir şekilde kalmasını sağlar. Kolay temizlenebilir yüzeyi ile her zaman parlak ve gösterişlidir.

Özellikler

15 veya 20 cm’lik tüm tabletler için uygundur

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Deri

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın