Ultra İnce ve Hafif Koruma

JCPAL iPad Mini 4 Folio koruyucu kılıf ultra ince ve hafif ön tasarımı ve polikarbon arka yüzü sayesinde iPad Mini 4’ünüzü darbe ve çizilmelere karşı mükemmel bir şekilde korur.

 

Ayarlanabilir Stand Özelliği

Ayarlanabilir stand özelliği sayesinde iPad Mini 4’ünüzü farklı açılarda kullanabilmenize olanak sağlar.

 

Otomatik Uyku ve Uyanma Modu

JCPAL iPad Mini 4 Folio kılıfınızın ön yüzünü kapattığınız zaman iPad Mini 4’ünüzün otomatik olarak uyku moduna geçmesini sağlar. Kılıf kapağını kaldırmanız cihazını otomatik olarak açmanızı, kaldığınız yerden çalışmanıza devam etmenizi sağlayacaktır.

Özellikler

  • Ultra ince ve hafif tasarım
  • Darbe ve çizilmelere karşı çift taraflı koruma
  • Ayarlanabilir stand özelliği
  • Otomatik uyku ve uyanma modu

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Sert Plastik

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın