Daha Uzun Konuşmalar İçin

Çığır açan microPOWER batarya teknolojisiyle çalışan yeni nesil Jabra Storm; belirgin derecede daha küçük, daha uzun konuşma süresine sahip ve daha konforlu bir kullanım sunuyor.

Daha Az Gürültü

Jabra Storm, gürültülü ortamlarda kullanılabilecek ideal bir kulaklıktır. Wind Noise Blackout teknolojisi, açık alanlarda ve rüzgârlı koşullarda sesinizi korur ve Noise Blackout teknolojisi, ortam gürültüsünü keserek net görüşmeler yapabilmenizi sağlar.

Daha Fazla Güç

Jabra Storm ile yollardayken şarjınızın bitmesinden endişe etmenize gerek kalmaz. Kulaklık, 10 saatlik etkileyici bir konuşma süresine sahiptir, gün boyu iletişim hâlinde kalabilmeniz için gereğinden fazlası.

Gün Boyu Daha Fazla Konfor

Jabra Storm, daha ince bir tasarıma olanak sağlayan ve kulağınız için dengeli bir ağırlığa sahip olan microPOWER teknolojisini kullanır. Bu kulaklık, kulağınızın arkasına kendini belli etmeden oturur ve varlığını neredeyse hiç fark ettirmez.

Kulaklığınızı Kaybetmeye Son

Kulaklığınızı kaybettiğiniz takdirde, Jabra Assist uygulamasındaki "Find My Jabra" özelliği kulaklığınızı bulmada size yardımcı olur. Bu uygulama, Jabra Storm'unuzu en son nerede çalıştırdığınızı harita üzerinde görmenizi sağlar.

Özellikler

  • Gelen aramaları sesinizle cevaplamak veya reddetmek için sesli kontrol
  • Yakın Alan İletişimi (NFC), birbirine yakın iki cihazı bağlayan kolay eşleştirme fonksiyonudur
  • Akıllı telefon, Bluetooth etkin dizüstü bilgisayar, tablet veya MP3 çalar gibi cihazlardan müzik akışı
  • Konuşma Süresi : 10 saate kadar
  • Bekleme Süresi : 240 saate kadar
  • Boyutlar : 8.4 x 1.6 x 6.2 cm

Diğer Satın Alma Seçenekleri


Turkcell.com.tr'de satılan cihaz ve aksesuarları, Turkcell Mağazaları ve Turkcell İletişim Merkezleri'nde de bulabilirsiniz.

Size en yakın mağazamız için tıklayın
YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın