Etkileyici Tasarım, Dayanıklı Yapı

Jabra Move'nin net ve sade İskandinav tasarımının altında son derece güçlü bir ses ve kullanışlı bir fonksiyonellik gizlidir. Renk seçenekleri oluşturulurken modern bir metropolün ışıklarından ve renklerinden esinlenilen kulaklık, ultra hafif ve ayarlanabilir taç bandı ile konforlu bir kullanım ve maksimum dayanıklılık sağlar. Jabra Move, nerede olursanız olun müziğinizi tüm gücüyle çalar.

Muazzam Bir Dünya için Muazzam Bir Ses

Dünyanın önde gelen bazı ses uzmanları tarafından tasarlanan Jabra Move, kablosuz kulaklık kategorisinde eşi görülmemiş bir ses kalitesi sunar. Jabra'nın sevilen dijital sinyal işleme (DSP) teknolojisi, sevdiğiniz parçaların gerçek derinliğini ve netliğini ortaya çıkaran net bir dijital ses üretir.

Artık Kabloları Evde Bırakma Vakti

Kablosuz teknoloji, hiç bu kadar özgür kılmamıştı. Jabra Move kolayca eşleşir, telefonunuzu cebinizde bırakabilmenize izin verir ve hem müziğinizi hem de aramalarınızı kulaklıktan kontrol edebilmenizi sağlar. Hareket hâlindeki bir yaşamı, artık daha rahat ve kolay bir şekilde yaşayabileceksiniz.

Bağlanması Kolay, Kullanması Kolay

Her zaman telefonunuzla eşleşmeye hazır. Müziğinizi ve aramaları doğrudan kulaklığınızdan kontrol edin. Ultra hafif ve ayarlanabilir taç bandı, tüm kafa şekillerine uyar.

Hareket Halinde Yaşayanlar için Tasarlandı

Paslanmaz çelik kollar ve kir tutmayan kumaş gibi üst düzey malzemelerden üretildi. En zor koşullara karşı kontrol edildi; Düşme testine (1 m) ve esneklik testine (10.000 kez) tabi tutuldu.

Kutu İçeriği

 • Jabra Move
 • 3.5 mm'lik Kauçuklu Kablo
 • Kauçuklu USB Kablosu

Özellikler

 • Kablosuz Teknoloji: Bluetooth
 • Bluetooth sürümü: 4.0
 • Bu cihaz; akıllı telefon, Bluetooth etkin dizüstü bilgisayar, tablet veya MP3 çalar gibi cihazlardan müzik akışı yapabilir.
 • Ağırlık: 150 gr
 • Boyutlar: 17.2 x 14.6 x 5.9 cm
 • Konuşma Süresi: 8 saate kadar
 • Bekleme Süresi: 288 saate kadar
 • USB'den Şarj Etme: Evet

YORUM YAZIN
 1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın