Kompakt Tasarım

Intouch Apple Lightning İkili Seyahat Şarjı, yer kaplamayan ve şık tasarımıyla her an yanınızda rahatlık taşıyabilirsiniz. Dayanıklı yapısıyla kolayca takıp çıkartabilirsiniz. 2.1A Lightning seyahat şarjıyla, iPhone ve iPad’inizi şarj edebilir ve yeşil ışığı sayesinde cihazınızın şarj olduğunu gözlemleyebilirsiniz.

Çıkartılabilir Lightning Kablo

Çıkartılabilir Lightning kablosu sayesinde dilerseniz cihazınızı farklı farklı noktalarda da şarj edebilme imkanı sunmaktadır.

Çoklu Şarj İmkanı

Intouch İkili Seyahat Şarjı ile aynı anda 2 cihazınızı birden şarj ederek, kullanım alanından da, zamandan da tasarruf etmiş olursunuz.

Özellikler

  • Ultra kompakt bir tasarıma sahiptir
  • Tüm Apple lightning girişli mobil cihazlarla uyumludur
  • Bağlantı noktası başına 5 watt/2.1 amp
  • Kablo uzunluğu: 1 mt
  • Çift USB girişi

PUANLAR

Genel Puan

5
1 2 3 4 5

1 kere puanlandı.

Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
5
Özellikler
1 2 3 4 5
5
Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın