Şık Tasarım

Intouch Apple Seyahat Şarj Cihazınızın yer kaplamayan sade ve şık tasarımıyla dilediğiniz her yerde sizinle. Dayanıklı yapısıyla kolayca takıp çıkartarak cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. 2.1A Lightning araç şarjıyla, iPhone ve iPad’inizi şarj edebilirsiniz.

 

MFI Lisanslı Lightning Kablo

Şarj cihazınızın yanında gelen yassı tasarımlı 1 metrelik Apple MFI lisanslı lightning kablosu ile iPhone, iPad ve iPod cihazlarınızı rahat şekilde şarj edebilirsiniz.

Şarj ve Senkronizasyon

Lightning kablonuzu bilgisayarlarınıza takarak hem cihazınızı şarj edebilir hemde veri aktarımı yapabilirsiniz.

Özellikler

  • 2.1 Amper çıkış gücü
  • 1 metre Apple MFI lisanslı lightning kablo (Lightning girişli tüm Apple cihazlarıyla uyumlu)
  • Aşırı akım koruması
  • Kısa devre koruması
  • Tüm USB üzerinden şarj edilebilen cihazlarla uyumludur

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın