Kablo Taşıma Derdine Son

Intouch taşınabilir şarj cihazınızın dahili Lightning kablosu sayesinde harici kablo taşımanıza gerek kalmaz. Apple tarafından MFI lisanslı olan sabit kablonuz iPod, iPhone, iPad cihazlarınızla sorunsuz olarak çalışır. 10.000 mAh’lık güçlü kapasitesi ile cihazlarınız şarjsız kalmayacak.

İki Cihazı Aynı Anda Şarj Edin

Şarj cihazınız üzerinde bulunan USB girişi sayesinde aynı anda iki cihazınızı birden şarj edebilirsiniz. Yolda, işte, tatilde, dilediğiniz her yerde akıllı cihazınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Led Işıklı Şarj Göstergesi

Şarj cihazınızın üzerinde bulunan led ışıklı şarj göstergesi sayesinde cihazınızın ne kadar gücü kaldığını rahat şekilde takip edebilirsiniz.

Özellikler

  • Boyutlar: 130 x 70 x 15 mm
  • Kapasite: 3.7 V/10.000 mAh
  • Giriş: 5V/2.1 A
  • Çıkış: 5V/2.1 A (Lightning Port)
  • Çıkış: 5V/1 A (USB Port)
  • Şarj Göstergesi: 4 adet led ışıklı gösterge

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın