Minimal Tasarım

Intouch Apple Lightning Araç Şarjı, yer kaplamayan ve şık tasarımıyla aracınızın ön paneline tam uyum sağlar. Dayanıklı yapısıyla kolayca takıp çıkartabilirsiniz. 2.1A Lightning araç şarjıyla, iPhone ve iPad’inizi şarj edebilirsiniz.

Dolaşmayan Yassı Tasarım

Şarj aletiniz ile gelen yassı tasarımı ile kablo dolaşma derdine son verin. Çıkartılabilir Lightning kablosu sayesinde dilerseniz cihazınızı farklı USB şarj girişlerinde de şarj edebilirsiniz. Araç şarjınızı diğer cihazlarınızı şarj etmek içinde kullanabilirsiniz.

Özellikler

  • Apple MFI lisanslı lightning kablo
  • Ultra kompakt bir tasarıma sahiptir
  • Her aracın çakmak girişi ile uyumludur
  • Tüm Apple lightning girişli mobil cihazlarla uyumludur
  • Bağlantı noktası: 5 watt/2.1 amp
  • Kablo uzunluğu: 1 m

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın