Balık Tutkunları İçin Tasarlandı

iBobber balık tutkunları için oldukça pratik bir çözüm. 19. yy ve 21. yy teknolojilerinin bir birleşimi olan iBobber Akıllı Balık Bulucu, akıllı telefonunuzdaki uygulama ile bağlantı kurarak suyun altında balıkların nerede ve kaç metre derinlikte olduğunu size gösterir.

 

Düşük Güçlü Bluetooth Bağantısı

Bildiğiniz üzere pek çok akıllı telefon yüksek enerjili Bluetooth bağlantısına ihtiyaç duyar ve pil ömrünüzü kısaltır. iBobber size düşük enerjili Bluetooth bağlantısı sağlar ve bataryanızı bu sayede uzun süre kullanabilirsiniz.

Minimal Boyut

iBobber Akıllı Balık Bulucu’nun minimal tasarımı sayesinde cebinizde veya çantanızda kolay şekilde taşıyabilirsiniz.

 

Balıkları Rahat Şekilde Bulun

iBobber size suyun altında tespit edeceğiniz balıkların ne kadar derinlikte olduğunu gösterir. iBobber balığı tespit ettiğinde onun ebatları kadar olan bir bölgeyi işaretler. Balıklar 2 kategoride konumlandırılır. Bu kategoriler 15 inç’in altındakiler ve 15 inç’in üstündekilerdir.

 

Ekstra Özellikler

iBobber‘ı aldığınızda, aylık takvim gibi sevebileceğiniz özelliklere de sahip olabileceksiniz. Bu takvim sizlere sıcaklık, rüzgar hızı, atmosfer basıncına bağlı olarak yağmur yağma olasılığı gibi bilgileri sunmaktadır. Bu özellikler balık tutmak için bilinmesi gereken en önemli özellikler olarak göze çarpmaktadır. 

 

iBobber Uygulaması

Apple Store ve Google Play Store’dan ücretsiz şekilde “iBobber” uygulamasını indirip, iOS ve Android cihazlarınıza veya tabletlerinize rahat şekilde kurup balıkların yerlerini tespit edin ve balıkları tutmaya başlayın. 

Özellikler

 • Tatlı su ve tuzlu suda rahat şekilde kullanılır
 • Son derece küçük ve taşınabilir
 • Bağlı olan mobil cihazın 100 feet uzağına kadar kullanılabilir
 • Düşük enerjili Bluetooth bağlantısıyla çalışır
 • Etkili mesafesi 135 feet ve 42 derecelik bir sonar açısına sahip (yaklaşık 200 feetlik bir alanı kapsadığı anlamına geliyor)
 • Patentli sonar balık teknolojisi
 • Led Fener
 • Şarj edilebilir pil ve şarj durumu ışığı
 • 10+ Saat pil ömrü
 • 135 feet derinlikte doğru okuma
 • iOS ve Android Ücretsiz Uygulama ( uygulama Apple ve Android akıllı saatleri ile kullanılabilir)

YORUM YAZIN
 1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın