Zarif İncelik

HP Bluetooth Fare Z5000, çeşitli işletim sistemlerinde kolay gezinme sayesinde tablet ve bilgisayarınızdan en fazlasını elde etmenizi sağlar. Fark edilir derecede şık, her iki elle de kullanılabilir, kablo ve alıcı verici olmadan neredeyse her yerde kolay kullanım.

 

Akıcı Kontrol

Mouse’unuz geniş akıcı tasarım kavisli yan tutma yerleriyle tamamlanır. Merkezi kaydırma tekerleğiyle kontrol kolaylığı için her iki ele uygun olarak tasarlanmıştır.

 

Bağlantı Noktalarını Azat Edin

Kolay Bluetooth eşleştirme kablosuz bağlantı sağlar. Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista ve Mac OSX, Chrome OS ve Android ile çok yönlü kontrol sağlar.

 

Uzun Süreli Güç

6 aya varan daha uzun pil ömrü ve LED pil göstergesi. (Gerçek pil ömrü çevresel koşullara göre değişir ve zamana ve kullanıma bağlı olarak azalması normaldir)

Özellikler

  • Uyumluluk: Bluetooth 3.0, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Windows XP, Windows Vista, Mac OSX, Chrome OS ve Android
  • Boyutlar: 10.17 x 6.46 x 2.5 cm
  • Ağırlık: 0.044 kg
  • Kutudakiler: HP Bluetooth Fare Z5000; 1 AA pil

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın