Kablosuz Kullanım Rahatlığı

HP sizi bağlanma ve iletişim kurma, çalışma ve oyun oynama şeklinizi geliştirmeye davet ediyor. Zorlu HP standartlarına ve yönergelerine uygun olarak tasarlanan bu birinci sınıf HP Kablosuz Fare X3500, şık ve modern tasarım ile hayatı kolaylaştıran, gelişmiş özellikleri kolayca birleştirir.

Üstün HP Standartları

70 yıllık deneyim. Sıkı kalite kontrolü. Dünyanın önde gelen dizüstü bilgisayar üreticilerinden biri. HP, bağlantı ve iletişim yönteminizi geliştirmek amacıyla endüstrinin en zorlu standartlarından bazılarıyla oluşturulan son teknoloji ürünler sunar.

Şık ve Çekici Tasarım

Şık ve modern HP Kablosuz Fare X3500 her çalışma alanına trend belirleyici bir tarz katar. Parlak siyah ve metalik gri zarafetle parlar. Ayrıca, kıvrımlı görüntüsü çekici bir görünüm kazandırır.

Güncellenmiş ve Geliştirilmiş Özellikler

HP X3500, her zaman istediğiniz en yeni teknolojiye sahiptir. 2,4 GHz kablosuz bağlantı özgür olmanızı sağlar. Pil ömrü 12 aydır. Kaydırma tekerleği, ‘web’de ve belgelerde hızla ilerlemenizi sağlar. Ayarlanabilir optik sensör çoğu yüzeyde çalışır. (Gerçek pil ömrü kullanım ve çevre koşullarına göre değişiklik gösterebilir).

Özellikler

  • Uyumluluk: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10
  • Kullanılabilir USB bağlantı noktası: Microsoft Windows XP/Vista/7/8/10
  • Teknik Özellik: Optik sensör; 3 düğme: standart; 2.4 GHz USB kablosuz alıcı
  • Boyutla: 119x69.28x38.19 mm
  • Ağırlık: 0.095 kg
  • Kutudakiler: HP X3500 Kablosuz Mouse; İki Adet AA Pil

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın