Rakipleriniz Düşünsün

İçindeki ve dışındaki ince ayrıntılarla rakiplerinizi etkisi altına alır. Modern biçimi, stratejik cep yerleşimi ve özel Hewlett-Packard marka işlemesiyle farkını hissettirir.

Temel Yerleşim

Simge etiketli aksesuar cepleri ile tabletiniz ve 43,94 cm'ye (17,3 inç’e) kadar olan diyagonal oyun dizüstü bilgisayarınız için ayrı bölmelerle taktik düzen arayışınıza son verin.

Hem Özgün Hem Sağlam

İç dolgu malzemeleri yüksek gizliliğe sahip oyun donanımınızı korurken dayanıklı dış yüzey gündelik etkilere dayanıklıdır. Ayarlanabilir askılar ve dolgu malzemeli arka panel, rahat yolculuk olanağı sunar.

Özellikler

  • Uyumluluk 43.94 cm'ye (17.3 inç’e) kadar olan diyagonal dizüstü bilgisayarlar için uygundur
  • Boyutlar Paketli: 500 x 380 x 60 mm
  • Ağırlık Paketli: 0.90 kg

PUANLAR

Genel Puan

5
1 2 3 4 5

1 kere puanlandı.

Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
5
Özellikler
1 2 3 4 5
5
Yorumlar
Helal olsun Size !
1 2 3 4 5
muhammed m. 13 Kasım 2018

Yaklaşık 2 haftadır bu çantayı neresi uygun veriyor diye araştırıyordum laptop?um 17.1 inç. ve onu koruyacağından emin olduğum en beğendiğim çanta buydu. Hp çantaları indirime girdiğinde bir tek bu çanta indirime girmemişti ve ben de şansımı denemek için mesaj attım neden bu çanta HP indiriminden faydalanmıyor ihtiyacım var diye ve süprizzzzzz bir sonraki gün 25 indirim yapıldı ve hemen aldım. Çok teşekkür ederim anlayışınız ve bu güzel sürpriz için iyiki varsın, TÜRKCELL ! Hep yanımızda ol

Devamını Gör
Yorum faydalı mı? 1 0
review.has.order
review.has.order.text
Tasarım
1 2 3 4 5
5
Kullanım Kolaylığı
1 2 3 4 5
5
Özellikler
1 2 3 4 5
5

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın