Geleneksel Tasarıma Farklı Bir Yaklaşım

Sürekli hareket halindeyken gün boyunca gerçekleşen çarpma darbeler dizüstü bilgisayarınıza ve değerli eşyalarınıza zarar verebilir. Gün boyunca güçlü koruma sunmak üzere tasarlanan rahat bir sırt çantasıyla A'dan B'ye giderken tüm eşyalarınızı güvenle koruyun. Kullanışlı bölmelere sahip, hava şartlarına dayanıklı bir çantayla dizüstü bilgisayarınıza ve sık kullandığınız eşyalara kolayca erişin ve düzenli kalın.

Suya Dayanıklı

Suya dayanıklı malzeme, iç kısmın kuru tutulmasına yardımcı olur.

Tüm Gerekli Eşyalarınız İçin Yeterli Geniş Hacim

Dizüstü bilgisayar ve aksesuarları için kullanışlı ceplere sahip olan ve hareket halindeyken düzenli kalmanızı sağlayan geniş iç bölme ve şişe için dış cep.

Sağlam Dış Yüzey

Güçlendirilmiş fermuar ve sağlam yapısı dizüstü bilgisayarınızı ve sık kullandığınız eşyaları korur. Değerli eşyalarınızı güvenle taşımanız için fermuarlı ön cepe sahiptir.

Süreklilik İçin Üretilmiştir

Zorlu HP standart ve yönergeleri uzun süre dayanan kalite sağlar.

Özellikler

  • Uyumluluk: 39.62 cm'ye (15.6 inç) kadar dizüstü için uygundur
  • Ambalajdan çıkarıldığında: 450 x 300 x 180 mm
  • Paketli: 450 x 300 x 180 mm
  • Ambalajdan çıkarıldığında: 0.43 kg
  • Paketli: 0.52 kg

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Kampanyalar

HP Sırt Çantaları İndirim Kampanyası

HP Sırt Çantaları İndirim Kampanyası


HP sırt çantaları %50 indirim ile 69,50 TL’ye turkcell.com.tr’de!

İncele

Sayfayı kaydırın