Tarzınızı Yansıtın

Tarzınızla uyumlu ve göz alıcı renk seçenekleri ile cihazlarınızla ve kıyafetinizle uyum içinde kullanabileceğiniz moda odaklı şık bir aksesuar.

 

Senkronizasyon

Happy Plugs Micro USB kablonuz ile Android cihazlarınızı bilgisayarınızla eş zamanlayabilir, araçlarınızda veya evinizde cihazlarınızı şarj etmek için kullanabilirsiniz.

Rahat Kullanım

Micro USB kablonuzun 2 metre olan uzunluğu sayesinde cihazınız şarj olurken rahat şekilde telefonunuzu alıp görüşmelerinizi veya işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

  • Özellikler
  • Kablo uzunluğu 2 metre
  • Şarj ve Senkronizasyon
  • Tüm Micro USB üzerinden şarj olan cihazlarla uyumlu

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Baskı Tipi Micro USB
  2. Kablo Uzunluğu 2 m
Bağlantı Arayüzleri
  1. Sertifika Yok

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Kampanyalar

Fırsat Garajı

Fırsat Garajı


Fırsat Garajı açıldı! Şimdi son teknoloji ürünler Turkcell'lilere özel taksitli fiyatlarla turkcell.com.tr ve Turkcell mağazalarında!

İncele

Sayfayı kaydırın