Sade Tasarım

"Coco Chanel" bizimde katıldığımız gibi bir keresinde "Sadelik, tüm gerçek zarafetin temel notudur" dedi ve kabul ediyoruz ki sadelik, en üst düzeyde gelişmişlik, güzelliği ve öğelerin uyumlulaştırılmasıdır. İşte bu yüzden yeni iPhone’ununuzu elinizde tutmanın gerçek hissini korumak için piyasadaki en ince kapakları tasarladık.

 

Ultra İnce

iPhone cihazınızı korumak için sitilinizden ödün vermeyin. Happy Plugs kılıflar enerji dolu renk seçenekleri ile sadeliğin şıklıkla buluştuğu bir noktadır. Sadece 0.40 mm kalınlığındaki ince malzemesi sayesinde telefonunuza daha yakın olmanızı sağlarken cihazınızın inceliğini bozmadan korur.

 

Cihazın Tüm Noktalarına Tam Erişim

Kılıfınız cihazınızın ses düğmelerine ve eğimlerine tam uyum sağlayarak canlı ve şık renkleri tarzınızı belirler. Kayma önleyici dokusu ile elinizde harika bir his bırakır. Canlı ve şık renkler ile tarzınızı belirleyin.

Özellikler

  • Ultra ince: 0.40 mm
  • Sade tasarım
  • Tam Koruma
  • iPhone 6/6s ile uyumlu

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Sert Plastik

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın