Renkli Kimlik

Kulağınızda mükemmel bir deneyim sağlamak üzere tasarlanmış Earbud Plus ile tanışın. Mutlu renkli kimliğinize göre, Earbud Plus ile Dolabınızdaki modayla eşleşen stilinizi seçin ve günün mükemmel kıyafetini yaratın.

 

Üstün Ses Performansı

Üstün Ses Performansı müziğin keyfini en üst düzeyde çıkartmanız için mükemmel ses kalitesi sağlar. Telefon görüşmeleriniz için yerleşik mikrofon ve cevaplama butonu bulundurur. Tarzınıza uyumlu ve canlı, göz alıcı renk seçenekleri ile her türlü cihaz ve kıyafetinizle uyum içinde kullanabileceğiniz moda odaklı şık bir kulaklıktır.

 

Rahat Kullanım

Her kulağa uygun kulaklıklar ile dış ortam seslerini tamamen izole edip müziğinizi olması gerektiği gibi dinler, görüşmelerinizi rahat bir şekilde yapmanıza imkan sağlar. 3.5 mm kalınlığında ses girişi ile yüksek performanslı kaliteli stereo ses bağlantısı sağlar.

Özellikler

  • El Yapımı Sürücüler: 4.2 mm
  • Frekans Tepkisi: 20Hz-20Khz
  • Empedans: 32 ohm
  • Hassasiyet: 101dB
  • Max Giriş Gücü: 5 mW

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Kulaklık Tipi Stereo
  2. Kullanım Tipi Kulak içi
  3. Mikrofon Var
Bağlantı Arayüzleri
  1. Bağlantı Tipi 3.5 mm
Bağlantılar
  1. Bluetooth Yok

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın