Audiophile İçin Profesyonel İşçilik

Harmony, müziği sanatçının istediği şekilde kulaklarınıza getiren şık bir şekilde tasarlanmış birinci sınıf hoparlördür.

 

Uzun Çalma Süresi

Müziğin dolgunluğunu, berraklığını ve derinliğini çoğaltmak için gelişmiş teknolojilerin ve ses özellikli ses ayarının bir kombinasyonu ile rekabetle karşılaştırıldığında daha güçlü ve daha uzun oynayan güçlü bir 16W çıkış ve 4500 mAh lityum polimer pile sahiptir.

Eller Serbest Özelliği

Telefon görüşmelerinde, eller serbest özelliği sayesinde, müziğinizi duraklatacak ve bitirdikten sonra kaldığınız yerden devam edebileceksiniz.

 

Kadife Kese

Evinizdeki, ofisinizdeki, arabanızdaki ve hatta egzersiz sırasında bile müziğinizi keyifle çıkarmanızı sağlayacak, yumuşak bir kadife kese ile birlikte gelir.

Özellikler

  • 16W premium Hi-Fi performans hoparlörü
  • Bluetooth: CSR 4.0 + EDR, A2DP AVRCP, APTX
  • 4500 mAh şarj edilebilir pil
  • Oynatma süresi: 20 saate kadar (6 Saat Max Ses Seviyesi, Tam Bas Durumu)
  • Eller serbest arama
  • Hi-Fi ses ve titreşim önleme çevresi
  • Yumuşak kadife kese dahil

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın