Dayanıklı Tasarım

Su, toz, kum ve dayanıklı IPX5 su koruması ile Elemental güçlü ve dayanaklı bir yapıdadır

 

Yüksek Performans

Elemental, yüksek performanslı 30W bluetooth hoparlör ses sisteminizdir. Karanlık ortamlarda size yardımcı olması için SOS flaşı sayesinde 400 metreye kadar ışık mesafesi yansıtan ultra parlak 110 lümenli LED ışığı ile karanlık ortamlarınızı aydınlatabilirsiniz. 

Her Zaman Sizinle

Dahili 12000 mAhlık lityum polimer pili ile istediğiniz her yerde arkadaşlarınızla veya ailenizle gün boyu parti yapabilirsiniz. Müziğin dolgunluğunu, netliğini ve derinliğini sanatçının istediği şekilde yeniden üreten gelişmiş teknolojilerinin ve ses özellikli ses ayarının bileşimi ile daha yüksek seslere ulaşabilirsiniz.

 

SOS Flaş Işığı Özelliği

Karanlık olduğunda çevrenizi Elemental bluetooth hoparlörünüz ile aydınlatın. Acil durumlarda SOS flaş özelliği sayesinde düştüğünüz bir yerde veya başınıza gelebilecek herhangi bir olay karşında SOS flaşı ile erişime geçebilirsiniz.

Özellikler

  • 30W yüksek performanslı ses sistemi
  • 110 Lümen LED El feneri (SOS Flaşı ile birlikte)
  • IPX5 su sıçramaya karşı dayanıklı
  • Bluetooth: CSR 4.0 + EDR, A2DP AVRCP, APTX
  • 12000 mAh şarj edilebilir pil
  • Çalma süresi: 14 saate kadar (7 Saat Max Ses Seviyesi, Tam Bas Durumu)
  • Eller serbest arama ve NFC
  • Mobil cihazları şarj etmek için USB 5V/1A bağlantı noktası
  • Hi-Fi ses ve çarpışma karşıtı devre

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın