Güvenli Şarj

Dexim 8000 Taşınabilir Şarj Cihazı, telefon ve tablet gibi cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj etmek için kullanabilirsiniz. Şarj cihazınız kısa devre koruması özelliği sayesinde cihazlarınızı güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz.

Minimalist Tasarım

Sade ve kompakt dizaynı ile her yere taşıyabileceğiniz şarj cihazınız, kıyafetlerinizin iç cebine dahi kolaylıkla sığar.

Teknik Özellikler

 • Bağlantı Tipi: USB Type-A, Micro USB, Type-C
 • Batarya: 8000 mAh
 • Ağırlık: 209 gr
 • Giriş: DC 5V 2A
 • Çıkış: DC 5 V, 2,1 A x 1A
 • Paket İçeriği: Dexim Taşınabilir Şarj Cihazı 8000 mAh, Micro USB Kablo, Kullanım Kılavuzu

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. Baskı Tipi Micro USB
 2. Kablo Var
Hafıza
 1. Kapasite 8000 mAh
Bağlantı Arayüzleri
 1. USB Port Sayısı 1
Diğer Özellikler
 1. Hızlı Şarj Yok

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın