Cihazınızı Darbelere ve Çizilmelere Karşı Koruyun

Tetraforce, düşmelerin neden olduğu titreşimleri dağıtıp minimum seviyeye indirir ve cihazınızın zarar görmesini engeller. Teknolojik olarak gelişmiş malzemelerden yapılmış, sert ve yumuşak çerçeve ile Samsung S8 için yeni ve koruyucu bir kılıftır. Akıllı telefonlarına maksimum koruma arayanlar için mükemmel bir çözümdür. Ergonomik şekli ve çizilmeye karşı dayanıklı ultra şeffaf malzemede sert sırt sayesinde Tetra Force Shock-Tech, tasarımını geliştirirken ultra koruma teknolojisinde en iyisini sunar.

Impact Dissipating System Teknolojisi

Cellular Line tarafından geliştirilen IDS TM teknolojisi sayesinde şokların tüm kenarlar boyunca yarattığı enerji dağılır ve yüzeyde, çarpışmanın neden olduğu dalgalar, titreşimler dengelenir. Sert sırt, yumuşak bir çerçeve ve ultra koruyucu dahili koruma bandıyla birlikte, Samsung S8’i darbelere ve düşmelere karşı üç kat daha fazla korur.

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın