Güçlü Müzik ve Çağrı Deneyimi 

Şık hatlara ve sade bir tasarıma sahip PETIT ile özgürlüğün tadını çıkarın. PETIT, iki kablosuz kulaklığı aynı anda bağlamanıza izin veren yenilikçi True Wireless Stereo teknolojisi ile tasarlanmış ve üretilmiştir. PETIT herhangi bir bozulma olmadan, güçlü müzik ve çağrı deneyimi sunar. Streaming Top Sound Teknolojisi ile müziğinizin ses kalitesini optimize eder. Kulaklıkların üzerindeki buton ile müziğinizi kolayca yönetebilirsiniz. Bluetooth 5.0 sürümü, müziğin daha iyi aktarılmasını ve bataryanın daha etkin kullanılmasını sağlar.

Kolay Bağlantı ve Telefon Görüşmesi Optimizesi

Şarj kutusundan çıkarıldıktan sonra kulaklıklar otomatik olarak eşleşir ve artık kullanıma hazır olur. Clear Voice Mikrofon, telefon görüşmesi kalitesini optimize etmek için geliştirilmiştir. Çağrılarınızı her iki kulaklıktan da yapabilirsiniz. Kulaklıkların üzerindeki buton ile çağrılarınızı kolayca cevaplayabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Şarj ve Kompakt Tasarım

Müziğinizi dinleyin ve ardından kulaklıkları şarj kutusuna koyun, mıknatıslı kapağı sayesinde hem  güvende kalır hem de şarj olur. Kutuda, kulaklıklar 3 kere şarj olur. Tek şarjla 4.5 saate kadar,  toplamda 14 saate kadar çalma süresi sağlar. Şarj kutusunun içinde şarj durumunu gösteren LED ışık mevcuttur. Kompakt ve cep tipi bir batarya ile sadece 6 cm yer kaplar.

Özellikler

 • Kulaklıklar arasında otomatik eşleşme yapılır.
 • İki kulaklık da konuşma sırasında aktiftir.
 • Çağrı butonu ile kolayca konuşma yapılır.
 • Bluetooth version 5.0
 • Yüksek Kalite Mikrofon
 • Konuşma ve müzik oynatma süresi tek şarjda 4.5 saat (toplam 13 saat)
 • Kutu İçeriği: Şarj kablosu, 3 boy kulaklık

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. Kulaklık Tipi Stereo
 2. Kullanım Tipi Kulak içi
 3. Mikrofon Var
Bağlantı Arayüzleri
 1. Bağlantı Tipi Kablosuz
Bağlantılar
 1. Bluetooth Var

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Kampanyalar

Bireysel Aksesuar Kampanyası

Bireysel Aksesuar Kampanyası


En yeni aksesuar modellerine, size özel tekliflerle sahip olabilirsiniz!

İncele

Sayfayı kaydırın