Cihazınızı Darbelere Karşı Koruyun

Tetra Force kılıfınız düşmelerin neden olduğu titreşimleri dağıtıp minimum seviyeye indirir ve cihazınızın zarar görmesini engeller. Teknolojik olarak gelişmiş malzemelerden yapılmış, sert ve yumuşak çerçeve ile iPhone XR için yeni ve ultra koruyucu bir kılıftır.

 

Impact Dissipating System Teknolojisi

Cellularline tarafından geliştirilen IDS TM teknolojisi sayesinde şokların tüm kenarlar boyunca yarattığı enerji dağılır ve yüzeye çarpışmanın neden olduğu dalgalar, titreşimler dengelenir. Sert sırt, yumuşak bir çerçeve ve ultra koruyucu dahili koruma bandıyla birlikte, iPhone XR’ı darbelere ve düşmelere karşı üç kat koruma sağlar.

 

Çizilmeye Karşı Dayanıklı

Ergonomik şekli ve çizilmeye karşı dayanıklı ultra şeffaf malzemede sert sırt sayesinde Tetra Force Shock-Tech, iPhone tasarımını geliştirirken ultra koruma teknolojisinde en iyisini sunar.

Özellikler

  • Ergonomik dizayn
  • Darbeli Bozunma Sistemi, akıllı telefonunuzu kazayla meydana gelen şoklara ve düşmelere karşı en iyi korumayı sağlayan, benzersiz bir şekli ile özellikleri istismar edilen anti-şoklu, ultra koruyucu malzemeye sahip yenilikçi sistemdir
  • Darbe ve düşmelere karşı direnci kanıtlayan uluslararası kabul görmüş bir sertifikasyon olan ASKERİ TESTİ geçti
  • Kazara düşmelere karşı daha fazla koruma için güçlendirilmiş köşeler
  • Daha fazla koruma için yükseltilmiş kenarlı kauçuk çerçeve
  • Çizilmeye dayanıklı malzeme

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Sert Plastik

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın