Tam Koruma

Sensation, akıllı telefonunuzun tasarımına mükemmel şekilde yapışan, köşelerini, kenarlarını ve portlarını tamamen koruyan silikon kılıfınızdır.

 

Mikrofiber İç Kaplama

Yumuşak çizilmez mikrofiber iç kaplama ile yumuşak dokunuşlu malzemeden yapılmış olan Sensation kılıfınız, telefonunuzu farklı, şık ve renkli bir şekilde korumanızı sağlar.

 

Tam Kontrol

Kılıfınız telefonunuzun üzerindeyken, tüm kontrollere doğrudan erişim mümkündür.

Özellikler

  • Korumalı kenarlar, hoparlörler ve konektörler
  • Yumuşak, çizilmez mikrofiber iç tasarım
  • Yumuşak dokunuşlu yüzey

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Sert Plastik

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın