Zarif Görünüm

Oldukça zarif görünüme sahip ince kapağı ile kılıfınız, telefonunuzu cepte taşırken rahatsızlık vermez. Kapaklı lüks kılıf sayesinde telefonunuzu sadece korumakla kalmaz, zarif tasarımı sayesinde de daha güzel bir görünüm kazandırırsınız. Kuvvetli mıknatısı sayesinde arka kapak olarak kullanım sağlayarak, deri kılıftan ayırabilirsiniz.

Cüzdan Özelliği

3 adet kart koyma gözü ve 1 adet para koyma gözü bulunmaktadır

Özellikler

  • Dış kısım yumuşak dokunmatik materyal, iç kısım yumuşak mikrofiber
  • Magno shield teknolojisi; manyetik kartlarınızı koruyan manyetik koruma sistemi
  • Cihazınızın arka, yan taraflarını ve önünü çiziklerden, kirden, darbelerden korur
  • Uygun çıkarılabilir arka kapak
  • Manyetik kapatma

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın