Kapaklı Tasarım

Yana doğru açılan kapağıyla oldukça şık deri görünümüne sahip bu kılıf, telefonunuzun hem arkasını hem ekranını korur. Bu sebeple telefonunuz çantanızda olsa bile kapaklı tasarımı sayesinde anahtarlarınızın ekranı çizmesini engeller.

Mıknatıslı Koruma

Mıknatıslı klipsli yapısı sayesinde kapak sıkıca tutunur. Böylelikle telefonunuz çantanızda açılıp istenmeyen aramalar yapmanıza neden olmaz.

Şık ve Koruyucu

Deri görünümüyle oldukça zarif, ince bir yapıya sahip olup, telefonu tam olarak sarar. Kendinden dokulu tasarımı sayesinde elinize tam olarak oturur ve kaymaz.

Özellikler

  • Oldukça ince tasarımı telefonu kabalaştırmadan üstün koruma sağlar.
  • İç taraftaki kart ve para alanları ile kılıfınızı cüzdan gibi kullanabilme özelliği.
  • Telefonunuzu çizilmelere, darbelere ve toza karşı korur.
  • Telefonunuzu güvenle koruyan şık bir aksesuardır.

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın