Stilinizi Yansıtın

Lüx, krom kaplama kenarlı, yüksek kaliteli sahte deriden yapılmış sert bir arka kapaktır; bu nedenle, yumuşak dokunuşlu bir kapak kullanarak akıllı telefonunuzu stil ile korumak istiyorsanız mükemmeldir.

 

Optimum Koruma

Lüx kılıfının iç kısmı, akıllı telefonunuz için çarpmalara ve çiziklere karşı optimum koruma sağlayan yumuşak mikrofiber malzemeden yapılmıştır.

Özellikler

  • Kasanın rengine uyacak şekilde krom kaplı profiller
  • Mikrofiber iç mekan, telefonunuzu çizilmeye karşı korur

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Deri

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın