Meraklı Gözlerden Korunun

Kalabalık yerlerde akıllı telefonunuzu meraklı gözlerden korumak isteyen herkes için mükemmel bir koruyucu kılıftır. Kılıfınızın gizli filtresini ekranınıza uygulandıktan sonra cihazınıza yan taraftan bakanlar ekranınızı göremezler. Rahat bir şekilde cihazınızı kullanabilirsiniz.

 

Gizlilik Derecenizi Siz Ayarlayın

Ekran çözünürlüğünden tam olarak keyif alabilmek için gizliliğinizi korumanıza gerek kalmadığında filtre kolayca çıkarılabilir. Dokunmatik filtre sayesinde, gizlilik derecesi yüksek e-postalar veya mesajlar yazmak daha kolaydır.

Özellikler

  • İstediğiniz zaman gizliliğinizi korumak için çıkarılabilir filtre
  • Korumalı yan görünüm filtresi ve saydam ön görünüm
  • E-postaları ve mesajları kolaylıkla yazmak için dokunmaya duyarlı filtre

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın