Kapaklı Tasarım

Anahtarlarınızdan korkmayın, telefonu rahatlıkla çantanıza atın. Yana doğru açılan kapağıyla oldukça şık bir görünüme sahip bu kılıf, telefonunuzun hem arkasını hem ekranını korur. Bu sebeple telefonunuz çantanızda olsa bile kapak anahtarlarınızın ekranı çizmesini engeller.

Tam Dokunmaktik

Malzeme yarı şeffaftır ve kapağı kapalı bile olsa aramaları yanıtlayıp bildirimleri görüntülemenizi sağlar.

Özellikler

  • Dokunmatik Kimliğe uyumlu
  • Bildirimleri, mesajları ve çağrıları görüntülemek için yarı şeffaf ön pencere
  • Yumuşak mikro elyaf astar
  • Çağrıları cevaplamak ve kapağı açmadan bildirimleri, mesajları ve çağrıları görüntülemek için dokunmaya duyarlı ön pencere

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın