Ekran İçin Ayrı Koruma

Darbelere karşı 360 derece koruma sağlar. Kutu içerisinde bulunan silikon ön yüzey sayesinde ekranınızı da darbelere karşı koruyabilirsiniz. Şeffaf yapısı ile telefonunuzun estetik tasarımını gölgelemeden koruma sağlar.

Dokunmatik Hassasiyeti

Silikon ön yüzey telefonunuzun ekran parlaklığını düşürmez ve dokunmatik hassasiyetini sağlar. Tuşlara ve klavyeye kolay erişim sağlamasının yanında ekranınızı darbelere karşı korur.

Özellikler

  • Darbeler karşı 360 derece koruma
  • Silikon ön yüzey
  • Ön yüzey koruyucu ekran parlaklığını düşürmez ve dokunmatik hassasiyeti sağlar
  • Yükseklik: 19.5 cm
  • Uzunluk: 9 cm
  • Genişlik: 2 cm

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın