Yeni Nesil Araç Tutucu

Handy Force Drive güçlü, basit ve güvenli olmasını sağlayan özel Mag4 manyetik teknolojisi ile üretilen yeni nesil manyetik araç içi tutacağıdır.

Tam Entegrasyon

Arkadaki evrensel kanca sayesinde, Handy Force Drive, hava deliklerine tutturulabilir ve böylece tutucu ile araç arasında tam entegrasyon garanti edilebilir. Yapışkan metal plaka iki farklı boyutta mevcuttur ve telefonun arkasında, kasanın içinde veya pil bölmesinde konumlanabilir.

Güveninizi Kazanacak

Handy Force Drive, telefonunuzla kesinlikle herhangi bir etkileşim olmayacağından güvenli bir araç içi tutacağıdır. Mıknatıs, karşıt kutupları sayesinde, yapışkan metal plaka üzerindeki kuvvetini, içeri girmeden kuvvetle yoğunlaştırır.

Özellikler

  • 360 derece ayarlanabilir ekran
  • Kolay, hızlı kurulum, güvenli, etkili kalkan teknolojisi
  • MAG4 manyetik teknoloji: Güçlü, basit ve güvenli
  • Telefonunuza veya kasanızın arkasına yerleştirilebilen metal plaka
  • Havalandırma kanallarına monte edilir

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın