Hayatı Şarj Edin

Cellular Line 10000 mAh taşınabilir şarj cihazı olduğundan mobil cihazlarınızı her yerde, özellikle hareket halinde bile şarj edebilirsiniz. Harici şarj cihazınız kolaylıkla taşınabilir. Mobil hayatınızın keyfini, şarj problemi yaşamadan çıkartabilirsiniz.

Kullanım Kolaylığı ve Çoklu Hızlı Şarj

Kolaylıkla iki cihazı bir arada ve hızlı şarj edebilirsiniz. Cihazınızın bir portunu arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle paylaşabilirsiniz.

Led Pil Göstergesi

Cihazın üzerinde bulunan Led ekran sayesinde şarj durumunu yüzde olarak takip edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Kapasite: 10000 mAh
  • Giriş: 2A
  • Çıkış: 2A
  • Çift Usb girişi
  • Eş zamanlı yeniden şarj etme özelliği

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın