Gözünüzü Koruyun

Cellular Line mavi ışık filtreli tablet ekran koruyucu ekranın yaydığı mavi ışığı filtreleyen bir filtre ile gözünüzü korur. Mavi ışığın yol açtığı yorgunluk, göz hasarı ve uykunuzun etkilenmemesi için idealdir. Özellikle çocukların hassas gözlerindeki retinanın korunması için de tavsiye edilen bir ekran koruyucudur. Parmak izi geçirmezdir.

Özellikler

  • Ekranın yaydığı mavi ışıktan gelen görüntüleri korur
  • Ekrandaki parmak izi lekelerini azaltır
  • 11.2  inçe kadar destekler
  • Ekran koruyucuyu tabletinize göre keserek uyarlayabilirsiniz

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın