Yapışkan Malzeme

Antigravity Case, yapışkan malzemeden yapılmış şeffaf ve sert bir kılıftır. Darbelere karşı koruma sağlayan çerçevesi sayesinde iPhone X’inizi rahat bir şekilde cama yapıştırabilirsiniz.

Hayatınızı Kolaylaştırın

Antigravity Case sayesinde, eller serbest modunda konuşabilir, selffonları akıllı telefon kameranızla almanız veya videoları son derece kolay bir şekilde izlemek sizin için çok daha kolay olacak.

Özellikler

  • Cam ve ayna yüzeylerine sıkıca yapışır, ancak elinize yapışmaz
  • Kendiliğinden iyileşen, yapışkan olmayan malzeme
  • Sağlam tutuşlu malzemeye sahip darbeye dayanıklı çerçeve 

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın