Sinyal Alımınızı Güçlendirin

Anten, akıllı telefonunuzun sinyal alımını güçlendiren yeni nesil bir üründür; bu nedenle, zayıf sinyal bulunan bölgelerde sinyali yakalamanızı sağlar.

 

Kolay Kullanım

Aramaların ve veri alımının kalitesinde anında bir gelişme görebilmek için telefonunuza yapıştırmanız yeterlidir. Hatta seyahat ediyorsanız, hareket halindeyseniz hat daha istikrarlı olacaktır. Sinyal özellikle zayıfsa, potansiyelinden tam olarak yararlanmak için kasanın arka sürme sistemini açın. Anten, WiFi ve Bluetooth ile etkileşime girmez ve elektromanyetik dalgaları yaymadığı için maksimum güvenliği garanti eder; aksine, basitçe genişleterek akıllı telefon anten sinyalinizin alımını iyileştirir.

Özellikler

  • Bluetooth veya WiFi erişimine gerek duymaz
  • Güvenli: Pasif alımıyla elektromanyetik dalga emisyonu yoktur
  • CTIA sertifikalı bağımsız laboratuvarlar (Hücresel Telekomünikasyon Endüstrisi Birliği) tarafından test edilmiştir
  • Dahili antenli ultra ince kayar sistem

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın