Selfie Çekmek Artık Daha Kolay

Benlikleri aşılamayı seven insanlar için mükemmel bir durum. Darbeye dayanıklı çerçeve ve güvenli tutuş yüzeyi sayesinde, Selfie kılıfı cam ve aynalara mükemmel bir şekilde yapışır; akıllı telefon fotoğraf makinenizi, kendi başına ya da arkadaşlarınızla birlikte kullanabilmenizi sağlar.

Tarzınızı Yansıtın

Akıllı telefonunuzun rengine uyan renkli parıltısının pırıltılı etkisi, selfie kılıfını tüm stil meraklıları için zorunlu kılıyor. iPhone'unuz için mükemmel rengi seçin ve istediğiniz tüm selfieleri çekip eğlenin.

Özellikler

  • Cam ve ayna yüzeylerine sıkıca yapışır, ancak elinizi tutmaz
  • iPhone renklerine uyan parlak efekt
  • Sağlam tutuş için sağlam tutuşlu malzemeye sahip darbeye dayanıklı çerçeve
  • Selfie çekin ve videolarınızı eller serbest olarak izleyin

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın