Rahat Kullanım

Telefonunuzu çiziklerden korumak için ultra ince cep ve dokunma penceresi mevcut olan kılıfınızdan cihazınızı çıkartmadan güvenli bir biçimde kullanabilirsiniz. 

Çift Cep 

Kılıfınızın içerisinde çift cep ve kulaklık için kablo geçişlerini sağlayan delikler vardır. Çok rahat şekilde belinize göre ayarlayıp sporunuzu yapabilirsiniz.

Özellikler

  • Tüm akıllı telefonlar ile uyumludur
  • Ultra ince cep
  • Çift cep
  • Kulaklık için kablo geçişlerini sağlayan delikler mevcuttur

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın