Şarjsız Kalmayın

Cayka taşınabilir şarj cihazınız güçlü samsung bataryası ile cihazlarınızı istediğiniz heryerde şarj edin ve cihazınızın bataryasının bitmesine son verin. Ergonomik yapısıyla cihazınızı dilediğiniz her yere götürebilir ve aynı anda 2 cihazı birden şarj edebilirsiniz.

 

Güçlü Yapı

Şarj cihazınızın güçlü yapısı sayesinde darbelere karşı dayanıklıdır. Özel yanmaz plastikten üretilmiştir.

Led Işık ve Led Kapasite Göstergesi

Üzerinde bulunan flaş ışığı sayesinde karanlıkta kaldığınız zaman etrafınızı aydınlatabilirsiniz. Şarj cihazınızın şarj durumunu üzerinde bulunan led ışıklı kapasite göstergesinden görebilirsiniz.

Özellikler

  • 1.Çıkış: 1A
  • 2.Çıkış: 2.1A
  • Batarya: Orjinal Samsung 18650 batarya (2x2600) 5200 mAh
  • Güç: 5200 mAh
  • Aynı anda 2 cihazı şarj edebilme
  • Kısa devre koruması ile güvenli şarj 

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın