Apple MFI Lisanslı

Apple MFI lisanslı bağlantı kablonuzu kullanarak Lightning bağlantı noktasına sahip Apple cihazlarınızı Mac ya da PC'niz üzerinden şarj ve senkronize edebilirsiniz. Duvar Tipi Adaptörler vasıtasıyla cihazlarınızı prizden de şarj edebilirsiniz. 

Ultra İnce Yapısı Sayesinde Her Kılıfa Uygundur

Klasik kablo tasarımlarında lightning giriş kalınlığı  10.67 mm iken Cayka lightning MFI lisanslı kablonuzda 7.60 mm’dir. Böylelikle her çeşit kılıfta, kılıfınızı çıkarmadan gönül rahatlığıyla cihazınızı şarj edebilirsiniz. En küçük lightning konnektör yapısı ile Apple ürünlerinizi güvenle şarj edebilirsiniz.

Özellikler

  • Apple MFI lisanslı kablo
  • Lightning boyutu: 7.60 mm
  • Şarj ve senkronizasyon
  • Tüm lightning girişine sahip olan Apple cihazlarla uyumlu

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın