Buff Air Hybrid Koruma Kılıfı

Galaxy S8 için mükemmelliğe giden yol, Buff Air Hybrid kılıflar, minimalistik tarzda dizayn edilmiştir. Şeffaf kılıf ile S8’inizin arka yüzeyi ve markası dışarıdan net olarak görünecektir. Kusursuz inceliği ve hafifliği ile Air Hybrid kılıf sert TPU kenarları ile de mükemmel koruma sağlar.

 

Buff Darbe Emici Ekran Koruyucu

Buff Lab yüksek dayanıklı elastik katman içermesiyle eşsiz dayanıklılık ve esneklik ile şok ve darbelerin üstesinden gelerek cihazınızın zaman içinde eskime ve çizilmelerine karşı özel koruma sağlar.

 

Buff Lightning Şarj/Veri Kablosu

Telefonunuzdaki müziklerinizi, aplikasyonlarınızı, fotoğraflarınızı ve çok daha fazlasını senkronize etmek için bilgisayarınıza bağlayın ve bu sırada telefonunuzu şarj da edin. Eski şarj aletiniz ile de uyumlu olan bu kablo sayesinde istediğinizde prizden de şarj edebilirsiniz.

Özellikler

Buff Air Hybrid Koruma Kılıfı

 • Yüksek kalite materyalden üretilmiştir.
 • Cihazın kenar kısımlarını tamamen kapatır.
 • Cihazınızı çizilmelere ve darbelere karşı korur.
 • Kılıf telefonun üzerindeyken tüm kontrollere doğrudan erişim mümkündür.
Buff Darbe Emici Ekran Koruyucu
 • Kolay uygulanır baloncuk bırakmaz.
 • Dokunmatik hassasiyetini korur.
Buff Type-C Şarj/Data Kablosu
 • Şarj ve Senkronizasyon
 • Type-C girişli tüm telefonlarla uyumludur

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. Ekran Kaplama Türü 3D
 2. Ekran Koruyucu Tipi TPU
 3. Malzeme Türü Sert Plastik
Bağlantı Arayüzleri
 1. Bağlantı Tipi Type-C

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın