Sadelik ve Mükemmelliğe Giden Yol

iPhone 7 Plus/8 Plus için mükemmelliğe giden yol, Buff NO1 kılıflar, minimalistik tarzda dizayn edilmiştir. Şeffaf kılıf ile iPhone 7’inizin arka yüzeyi ve markası dışarıdan net olarak görünecektir. Kusursuz inceliği ve hafifliği ile NO1 iPhone 7 Plus/8 Plus kılıf sert TPU kenarları ile de korumaya yardımcı olur.

Koruma Boşluğu

1.2 milimetre uzunluğundaki dış kenar payı ile iPhone 7 Plus/8 Plus ekranı, yüzey ile asla temas etmez, darbelere vr çizilmelere karşı yardımcı koruma sağlar.

Tarzını Ortaya Çıkartın

Size tarz ve şıklık sağlarken iPhone 7 Plus/8 Plus için kullanma konformasyonu sağlayacaktır.

Buff Koruması

Silikon bölümün köşelerinde bulunan darbeyi dağıtabilen sert dokusu en sert darbelerde karşı bile telefonunuzu korumaya yardımcı olur telefonunuzun elinizden kaymasını önler. Tuşlarda mükemmel hassasiyet ve telefon girişlerine kusursuz erişim sağlayabilirsiniz. Buff NO1 telefonunuz ile son derece uyumludur.

Elmas Kesim Kenar

Elmas kesimi ile şekillendirilmiş mükemmel renklerdeki Buff NO1 Kılıf göz alıcıdır.

Özellikler

  • Minimalistik tarzda dizayn
  • İnce ve hafif yapı
  • Sert TPU kenarlar
  • 1.2 mm uzunluğunda koruma boşluğu
  • Darbelere ve çizilmelere karşı tam koruma
  • Tüm tuşlara kolay erişim

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın