Telefonunuz Hep Göz Hizanızda

Aracınızda cihazınızın düşme çizilme kaybolma problemlerinden kurtulacaksınız. Video izleme harita vb işlemlerinizde kolay kullanım sağlayacaktır. Telefonunuzu arabanıza göre ayarlamak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Bu ürünle telefonunuzu arabanızın havalandırma peteklerine takabilir ve göz hizanızda durmasını sağlayabilirsiniz. Bu evrensel telefon tutacağını sorunsuz olarak kolayca aracınıza uygulayabilirsiniz.

Kılıfsız Kullanım Modu

Kılıfsız şekilde kullanmak için yuvarlak metal plakayı telefonunuza yapıştırıp aracınızda kullanabilirsiniz. Stand özelliği sayesinde manuel olarak kullanabilirsiniz, evde ofiste videolarınızın keyfini çıkartabilirsiniz.

Kutu İçeriği

  • Buff Manyetik Araç Tutacağı
  • Dikdörtgen Metal Levha
  • Yuvarlak Metal Levha
  • Orjinal Sorgulama Kodu

Özellikler

  • Güçlü Manyetizma: Neodim mıknatıslar (N50 sınıfı), Buff araç telefonu tutucusuna daha güçlü manyetik kuvvet ve uzun kullanım ömrü sağlar
  • Üstün Kaliteli Kauçuk: Yumuşak kauçuk (Silikon tipi: 50D) hem havalandırma hem de telefonunuzu çizilmelere karşı korur
  • Üstün Isı Direnci: Buff manyetik telefon tutucusunu deformasyona karşı korur
  • Enfes Tasarım: Küçük ebat (42mm-boyut), kullanılmadığı halde, arabanızda dururken zorlukla fark edilmesini sağlar

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Telefon Tutuş Türü Mıknatıslı

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın