Koruma Boşluğu

1.2 milimetre uzunluğundaki dış kenar payı ile iPhone 8 ekranı, yüzey ile asla temas etmez, darbelere ve çizilmelere karşı korumaya yardımcı olur. 0.2mm arka kamera dış kenar payı ile kameranızın çizilmesini engellemeye yardımcı olur.Kılıfınızın, telefonun ön yüzü aşağı bakacak şekilde iPhone X'in ekranının herhangi bir düz yüzeye temas etmesini önleyen yükseltilmiş bir çerçevesi bulunmaktadır. Bu, iPhone X'inizin ekranında istenmeyen herhangi bir çizik ve kir oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

 

Uzun Ömürlü Koruma

Uzun ömürlü koruma için güçlü, dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir. Buff'ın her Air Hybrid kılıfı, iPhone X için uzun süreli koruma sağlayan bir şeffaf kılıftan, daha şeffaf ve korumaya yardımcı olan özel, güçlü ve dayanıklı bir Polikarbon - TPU malzemeden yapılır.

 

Tutuş Kolaylığı

Kullanılan malzeme ekstra tutuş için kasaya kaymaz bir kaplama sunar. Arka kısımda kullanılan benzersiz Polikarbon malzemesi, cihazınızı düşürme şansınızı en aza indirgemek için telefonunuz için ekstra bir tutuş sağlayan kaymaz bir kaplama özelliğine sahiptir.

Özellikler

  • Cihazın tüm noktalarına rahat erişim
  • Darbelere ve çizilmelere karşı tam koruma
  • 1.2 mm koruma payı
  • 0.2mm arka kamera dış kenar payı ile kameranızı korur
  • Polikarbon/TPU dayanıklı malzeme
  • Uzun ömürlü koruma

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Malzeme Türü Sert Plastik

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın