Tutuş Kolaylığı

Kullanılan malzeme ekstra tutuş için kasaya kaymaz bir kaplama sunar. Arka kısımda kullanılan benzersiz polikarbon malzemesi, cihazınızı düşürme şansınızı en aza indirgemek için telefonunuz için ekstra bir tutuş sağlayan kaymaz bir kaplama özelliğine sahiptir.

Uzun Ömürlü Koruma

Uzun ömürlü koruma için güçlü, dayanıklı bir malzemeden üretilmiştir. Buff'ın her Air Hybrid kılıfı, Galaxy Note 8 için uzun süreli koruma sağlayan bir şeffaf kılıftan, daha şeffaf ve korumaya yardımcı olan özel, güçlü ve dayanıklı bir Polikarbon - TPU malzemeden yapılır.

Tam Erişim

Özel kesimler, tüm kontrollere ve düğmelere tam erişim sağlar.Her bir Air Hybrid, telefonunuz için özel olarak tasarlanmıştır ve mikrofon, şarj girişi, kulaklık girişi, kamera gibi fonksiyonlar için kolay erişim sağlar.

Koruma Boşluğu

1.2 milimetre uzunluğundaki dış kenar payı ile Galaxy Note 8 ekranı, yüzey ile asla temas etmez, darbelere ve çizilmelere karşı korumaya yardımcı olur. 0.2 mm arka kamera dış kenar payı ile kameranızın çizilmesine engellemeye yardımcı olur. Kılıfın, telefonun ön yüzü aşağı bakacak şekilde Galaxy Note 8'in ekranının herhangi bir düz yüzeye temas etmesini önleyen yükseltilmiş bir çerçevesi bulunmaktadır Galaxy Note 8'inizin ekranında istenmeyen herhangi bir çizik ve kir oluşmasını engellemeye yardımcı olur.

Özellikler

  • Cihazın tüm noktalarına rahat erişim
  • Darbelere ve çizilmelere karşı tam koruma
  • 1.2 mm uzunluğunda dış kenar payı ve 0.2 mm arka kamera dış kenar payı
  • Polikarbon/TPU dayanıklı malzeme
  • Uzun ömürlü koruma

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın