Kulaklıklar Açık! Dış Dünya Kapalı!

QuietComfort 25 kulaklık yeniden tasarlandı, kulağınıza taktığınız anda her şeyin değiştiğini göreceksiniz. Müziğiniz kulağınıza derin, güçlü ve dengeli gelecektir ve etrafınızdaki gürültülerden arındırılmış olduğundan, her bir notayı net bir şekilde duyacaksınız. Motor gürültüsünden kurtulduğunuz için, uzun uçak yolculuklarınız bile daha eğlenceli ve daha az yorucu olmaya başlayacak.

Daha İyi Tasarım!

Daha kaliteli materyaller ve tekniklerle de yeniden tasarlanan kulaklık, hafif ve daha rahat bir yerleşim için daha da fazla dönebilirler. Kafa bandı, ekstra konfor için lüks süet benzeri bir materyal ile başınıza daha yumuşak bir şekilde oturur. Eğer AAA pil biterse, gürültü giderme özelliği olmadan müziğinizin keyfini çıkarmaya devam edebilirsiniz. 

Daha Az Gürültü! Daha Fazla Rahatlama!

QuietComfort 25 kulaklıklar, gelişmiş gürültü giderme teknolojisi ve Bose patentli elektronik yapısı ile, kalabalık bir cadde, uçak içindeki kabin uğultusu veya yoğun bir ofiste duymak istemediklerinizi bloke ederek müziğiniz, filmler veya videolarınıza odaklanmanıza izin verir. Kulaklık yastıkları bile etrafınızdaki dünyayı dışarıda bırakmanızı sağlayacak ekstra bir yalıtım sağlar.

Canlı Performans Benzeri Ses Kalitesi!

QuietComfort 25 kulaklıkla, şarkının nakarat kısmı geldiğinde süzülen vokalleri, gitarın tellerini tek tek duyarsınız. Derin baslar ve canlı davullar ritmi ileri taşır. Bose Aktif EQ ve TriPort teknolojisi o kadar güçlü bir performans sunar ki, saatlerce dinlemek isteyeceksiniz ve kulaklıkların yerleşimi de tam da bunun için özellikle konforunuz düşünülerek tasarlandı.

Kontrol Sizde!

Gürültü giderici QuietComfort 25 kulaklıklar özellikle Samsung ve Android cihazlarınız ile kullanılmak üzere tasarlandı. Böylece entegre mikrofon/kumanda ile müzik ve çağrılarınızın kontrolleri parmak uçlarınızdadır. Çoğu özellik aynı zamanda günümüzün en popüler telefonlarıyla uyumludur.

Kutu İçeriği

  • QuietComfort 25 kulaklık
  • Entegre kumanda ve mikrofonlu kablo (1.42 m) 
  • Havayolu adaptörü
  • AAA pil
  • Taşıma çantası

Özellikler

  • Kulaklık boyutu : 19.10 x 15.20 x 2.30 cm
  • Kablosuz ağırlık : 195.04 gr
  • Kablo uzunluğu : 1.42 m

YORUM YAZIN
  1. KALAN KARAKTER :

İptal

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

36 Ay Taksit

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyor, dilerseniz 36 aya kadar taksit imkanıyla ödemenizi kolaylaştırabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın