Bağlantıda Kalın

Kablonuzu kullanarak Android cihazlarınızı hızlı ve güvenli bir şekilde şarj ve senkronize edebilirsiniz. Evde, işyerinde veya yolda bağlantıda kalmak için USB ucunu doğrudan herhangi bir USB portuna takarak her zaman bağlantıda kalabilirsiniz.

 

Şarj ve Senkronizasyon

Cihazınızı şarj etmek veya senkronize etmek için kablonuzu rahat şekilde dizüstü bilgisayarınıza bağlayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Özellikler

  • Bağlantı Tipi: Micro USB
  • Kullanım Tipi: Şarj ve Data kablosu
  • Kablo Uzunluğu: 2 m
  • Uyumluluk: Micro USB girişine sahip olan tüm Android cihazlar ile uyumlu

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Kablo Uzunluğu 2 m
Bağlantı Arayüzleri
  1. Bağlantı Tipi Micro USB
  2. Sertifika Yok

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın