Hep Bağlantıda Kalın

Tüm Lightning girişli cihazlarınızı tek bir kabloyla hızlı ve güvenli bir şekilde şarj ve senkronize edebilirsiniz. Evde, işyerinde veya yolda olsanız bile bağlantıda kalmak için USB ucunu doğrudan herhangi bir USB portuna takmanız yeterli olacaktır.

 

Senkronizasyon

Kablonuz en ideal mesafede bile cihazınızı şarj edebilmeye yetecek kadar kompakt bir yapıdadır. Herhangi bir USB 2.0 bağlantı noktasına takmanız yeterli olacaktır. Şarj ve senkronize etmek için dizüstü bilgisayarınıza kablonuzu bağlayarak işlemlerinize devam edebilirsiniz.

Özellikler

  • Apple MFI Sertifikalı
  • Kompakt ve Taşınabilir
  • Şarj ve Veri Aktarımı
  • Tüm Lightning girişli cihazlar ile uyumlu
  • Kablo uzunluğu 1.2 metre

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
  1. Kablo Uzunluğu 1.2 m
Bağlantı Arayüzleri
  1. Bağlantı Tipi Lightning
  2. Sertifika mfi

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın