Her Zaman Bağlı Kalın

Aukey şarj ve data kablonuz sayesinde PC ve diğer cihazlara kolayca bağlanın. Sağlam ve şık tasarımı ile güvenli ve hızlı veri akışının keyfini çıkarın. 

Yüksek Hızlı Veri Aktarımı

Yüksek hızda veri aktarımı ve çift yönlü giriş desteği sunar ve size güvenli bir kullanım sağlar.

Çoklu Kullanım Alanı

Tek bir kablo ile Type-C girişi olan tüm akıllı telefon, tablet, dizüstü bilgisayar, aksesuar ya da diğer cihazlarınıza bağlanabilme rahatlığına sahip olabilirsiniz.

Özellikler

  • Type-C girişli tüm cihazlar ile uyumlu
  • Şarj ve Veri transferi
  • 1 metre kablo uzunluğu
  • Çift yönlü giriş olanağı

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın