Qualcomm Quick Charge 3.0 Hızlı Şarj Teknolojisi

Qualcomm Quick Charge 3.0, geleneksel şarjdan 4 kat daha hızlı bir şekilde cihazınızı şarj etmenize olanak sağlar. Aukey araç şarjlarında bulunan turuncu port Qualcomm Quick Charge teknolojisini simgeler ve Android, iOS, Bluetooth kulaklık, fotoğraf makinesi ve diğer cihazlarla güvenli bir şekilde çalışır.

 

Şık ve Dayanıklı Tasarım

Aukey araç şarjınız ile cihazınızı güvenle şarj edebilirsiniz. Yüksek akım, şarj ve kısa devre korumalı. Aşırı ısınma yapmaz, cihazınızın kullanım ömrünü kısaltmaz.

Özellikler

 • Qualcomm Quick Charge 3.0 teknolojisi ile 4 kat hızlı şarj (Akıllı telefonunuzun veya cihazlarınızın hızlı şarjı desteklemesi gerekmektedir)
 • 1 metre Micro USB kablo
 • Toplam: 12V/1.5A ,18W çıkış
 • Giriş: DC 12-24V
 • Çıkış (QC 3.0): DC 3.6-6.5V/3A,6.5-9V/2A,9-12V/1.5A
 • Ağırlık: 12.1 gr
 • Uyumlu Cihazlar: iPhone X / 8 / 7 / Plus, iPad Pro / Air 2 / Mini, Samsung Galaxy Note8 / S8 / S8+ ve fazlası

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz
Genel Özellikler
 1. Hızlı Şarj Özelliği Var
 2. Kablo Var
Bağlantı Arayüzleri
 1. Bağlantı Tipi Micro USB Lightning
 2. USB Port Sayısı 1

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın