Her Zaman Bağlı Kalın

Aukey şarj ve data kablonuz sayesinde PC ve diğer cihazlara kolayca bağlanın. Veri transferlerinizi rahatça gerçekleştirin.

Qualcomm Quick Charge 2.0 Teknolojisi

Kablonuz, Qualcomm Quick Charge 2.0 teknolojisi ile daha hızlı şarj imkanı sunar.

Özellikler

  • Qualcomm Quick Charge 2.0 teknolojisi (Akıllı telefonunuzun hızlı şarjı desteklemesi ve hılzı şarjı destekleyen şarj cihazınızın olması gerekmektedir)
  • 2 metre kablo uzunluğu
  • Uyumlu Cihazlar: Akıllı telefonlar, tabletler, MP3 çalarlar, dijital kameralar, kameralar, sabit sürücüler, e-okuyucular, harici pil şarj cihazları 

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın