AiPower Uyumlu Şarj Teknolojisi

AiPower uyumlu şarj teknolojisi, USB ile çalışan tüm cihazların USB portu başına cihazın ihtiyacına göre akım verir. Akıllı şarj teknolojisi sayesinde cihazınızın ihtiyacı olan akım miktarı algılanır ve bu akım gönderilir.  Aukey data kablosunda bulunan AiPower teknolojisi ile cihazınızı güvenle, ısınmadan kullanın.

5’li Avantaj Paketi

5 kablo tek pakette. Evinizde, iş yerlerinizde, aracınızda ve dilediğiniz her yerde şarj ve data kablonuz yanınızda olsun. 

Özellikler

  • Uyumlu Cihazlar: Akıllı telefonlar, tabletler, MP3 çalarlar, dijital kameralar, kameralar, sabit sürücüler, e-okuyucular, harici pil şarj cihazları vb. cihazlarla uyumlu
  • 2 Metre Micro USB Kablo x 1 Adet
  • 1 Metre Micro USB Kablo x 2 Adet
  • 0.3 Metre Micro USB Kablo x 2 adet

Yorumlar Bu ürünle ilgili henüz bir puan verilmedi ve yorum yapılmadı. Yorum Yaz

Turkcell Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak müşterilerimize en iyi hizmeti veriyoruz. Satın alma işleminizin tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz. Türkiye'deki geniş kapsama alanı ve yurt dışında kullanım hizmetlerinin yaygınlığıyla, iletişim ihtiyaçlarınıza yüksek kalitede cevap veriyoruz.

Financell İle Kredi İmkanı

Size en uygun ödeme koşullarıyla kredi kartsız alışveriş imkanı sunuyoruz. Kredi kartına ihtiyaç duymadan, faturanıza ek ödemelerle cihaz sahibi olabiliyorsunuz.

Ücretsiz Kargo

Satın aldığınız ürünleri, Türkiye’nin 81 iline ücretsiz olarak gönderiyor ve ürününüzü mümkün olabilecek en kısa süre içerisinde, güvenli bir şekilde size teslim ediyoruz.

Sayfayı kaydırın